nahoru

Láska je jako večernice! Vladimír Mišík pořád umí vyrobit husí kůži pomocí jediné písně

Martin Bartkovský3. července 2018 • 15:00
1080p720p360p

V letním kině v Karlových Varech usedl na židličku, dlouze se napil neperlivé vody, odkašlal si, vzal do ruky kytaru a spustil koncert, který rozezpíval stovky lidí v hledišti. Vladimír Mišík vystoupil v rámci vzpomínkového večera na sovětskou invazi v roce 1968, který uspořádal Český rozhlas. A byl to parádní koncert. Poslechněte si jeho nesmrtelnou Variaci na renesanční téma.

Vladimír Mišík patřil k české či československé hudební scéně už v roce 1968. Dnes na pódiu karlovarského letního kina předvedl průřez dlouhou historií existence své kapely Etc... včetně slavných hitů.

Kromě koncertu byla na programu projekce i dvou filmů – vůbec poprvé v Česku promítaný dokument režiséra Jana Němce Oratorium pro Prahu, po kterém následoval dnes už kultovní snímek Spalovač mrtvol.
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Filmy ve Varech Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začal. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Soutěže bude hodnotit odborná porota. Reflex navíc do Varů zve i na výstavu neznámé kolekce vtipů Vladimíra Jiránka. Přijďte se podívat. O celebritách ve Varech se dočtete zde


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,820
22,180
29,060
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější