nahoru

Stíhačky na leasing a pandury vyřazené srážkou s Fabií. Marek Eben si utahoval z české armády

Martin Bartkovský30. června 2018 • 13:32
1080p720p360p
Festival Karlovy Vary: Stíhačky na leasing a pandury vyřazené srážkou s Fabií. Marek Eben si utahoval z české armády
• video: 
Martin Bartkovský

„Bývá tradicí, že kulatá výročí, jakým je 100 let od vzniku republiky, slaví větší státy bombastickou vojenskou přehlídkou. U nás to dost dobře možné není. Máme celkem 14 stíhaček na leasing a pět obrněných pandurů vyřadila srážka s jedinou Fabií,“ glosoval při zahájení 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech moderátor Marek Eben. Dále přišla řeč i na ČEZ a jeho odstoupení z pozice hlavního sponzora a životosprávy karlovarských celebrit. Celý projev najdete ve videu, podívejte se!

„Bude lepší, když u nás zůstaneme u cvičení se stuhami a kužely,“ pokračoval dál Eben a přítomný sál propukal v hlasitý smích. Oblíbený moderátor už podvacáté třetí zahajuje filmový festival satirickým projevem a ani letošek nebyl výjimkou.

Nezůstalo ale jen u bojeschopnosti České republiky. Legraci si udělal i z životního stylu, který většina z hvězdných hostů ve Varech praktikuje. „Sokolské heslo „Ve zdravém těle, zdravý duch“ tady neplatí, a jak se tak na vás dívám, ani se ho nepokoušejte praktikovat. Nebylo by to už nic platné,“ bavil Eben a na obranu hostů dodal, že mnozí z nich i při své životosprávě už o několik let přežili jak Frištenského, tak Tyrše.

Celý jeho proslov najdete ve videu. Co na něj říkáte, pobavil vás stejně jako přítomné v sále?

 

 Klíčová slova: KVIFF, Karlovy Vary, Reflex ve Varech


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,870
22,250
28,950
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější