nahoru

Po červeném koberci na vlastní kůži. Projděte se s naším 360° videem na zahájení MFF Karlovy Vary

Martin Bartkovský30. června 2018 • 11:22
960p
Červený koberec na vlastní kůži. Projděte se uličkou na zahájení 53. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech
• video: 
Martin Bartkovský

Tisíce lidí se dlouhé hodiny mačkají u bariér, aby na pár vteřin zahlédly oblíbenou hvězdu nebo si udělaly selfie se zvětšenými sochami, připomínajícími křišťálový globus, či s ikonickým červeným kobercem. Reflex vás tam vezme hned a bez čekání. I když jen na pár desítek vteřin. Podívejte se na 360° video z červeného koberce a pohybujte se myší libovolně kolem své osy.

Jen zdálky zamával a pozdravil stovky filmových fanoušků Tim Robbins, který je hlavní letošní hvězdou Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Čekání na světové i české osobnosti filmu se letos protáhlo, přijížděly se zpožděním.

Herec, režisér, producent a hudebník Tim Robbins na červeném koberci zapózoval fotografům a lidem zamával. Nepřipojil se tak k tradici, kterou na festival přinesl John Travolta, když se s bezprostředností začal zdravit osobně s diváky. Podobně i Mel Gibson nebo Richard Gere se s fanoušky zdravili zblízka.

Vy žádná zklamání zažívat nemusíte. Podívejte se na naše video!

 Klíčová slova: KVIFF, Karlovy Vary, VIDEO


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější