nahoru

Filmy ve Varech: Beze stop - na tenhle film nechoďte bez důkladného vybavení do přírody

red29. června 2018 • 10:40
1080p720p360p
Beze stop
• video: 
reflex.cz

Intimní survivalové drama. Will (Ben Foster) se svou třináctiletou dcerou Tom žijí v přírodní rezervaci na okraji oregonského Portlandu. Přespávají ve stanu, skrývají se před lidmi. Jenom pro jídlo chodí do samoobsluhy.

Jde o dobrovolné rozhodnutí, Will dceru příkladně vychovává. Pak ale rodinu vypátrá policie. Následuje přesídlení na venkovskou farmu, kde se hrdinům pranic nelíbí. Táhne je to zpátky do lesů, mimo civilizaci… Osm let po dramatu Do morku kosti, kde se Jennifer Lawrenceová vydá hledat zmizelého otce, se přemýšlivá režisérka Debra Graniková vrací k lásce mezi otcem a dcerou. Minimalisticky, ale o to přesněji mapuje tu křižovatku, kdy se z dítěte stává dospělý.

Varování: Bez kápézetky se v kině radši neukazujte.

Beze stop

Režie: D. Graniková / USA 2018

Film můžete vidět v sobotu 30.6. od 10:00 v Kinosále Národní dům a ve čtvrtek 5.7. od 14:00 Velkém sále hotelu Thermal.

redMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Filmy ve Varech Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začal. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Soutěže bude hodnotit odborná porota. Reflex navíc do Varů zve i na výstavu neznámé kolekce vtipů Vladimíra Jiránka. Přijďte se podívat. O celebritách ve Varech se dočtete zde


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,820
22,180
29,050
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější