nahoru

Hvězda, na kterou se čekalo. Jeremy Renner z Avengers zastínil ve Varech Umu Thurman

Martin Bartkovský8. července 2017 • 10:20
1080p720p360p

Zatímco Umě Thurman se na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech začalo mezi novináři přezdívat „madam next question“ pro její neochotu odpovědět téměř na cokoli, sympatický Jeremy Renner by mohl ihned vyučovat lekce chování hollywoodských hvězd vůči fanouškům. Prohodil několik vtipů, zasmál se sám sobě a jedné fanynce  se postaral o životní zážitek. Podívejte se na video!

I přes zranění obou rukou dorazil do hotelu Thermal s úsměvem na tváři, na tiskové konferenci si otevřel pivo a sršel vtípky. Na improvizované besedě po projekci filmu Wind River na sobě nedal znát bolest z úrazů ani náznak manýrů člověka, který hraje v nejvýdělečnější filmové sérii všech dob, nabídky na role může přebírat vidlemi a je mu prorokována veliká budoucnost.

Podívejte se, jak Jeremy přišel ke zlomeninám a proč hraje ve filmu Wind River:

1080p 720p 360p
Jeremy Renner mluví o filmu Wind River, Avengers i BournoviVIDEO Martin Bartkovský

Oč méně autogramů a podání rukou rozdal (právě kvůli fraktuře zápěstí a lokte), o to více sršil úsměvy. Při kladení dotazů se navíc postaral o jeden z nejhezčích momentů letošního ročníku festivalu, když kladně odpověděl na žádost Karolíny, dívky z publika, o společnou selfie.

„Klidně sem za mnou pojď, ale ostatní tě zmlátí,“ varoval ji. Než se ale nadál, byla Karolína u něj. Okamžitě ji objal a trpělivě čekal, až její roztřesené ruce odemknou obrazovku a najdou aplikaci fotoaparátu. Tenhle neplánovaný, vřelý a velice lidský okamžik přispěl k tomu, že „Hawkeyovi z Avengers“ dlouho aplaudoval vyprodaný velký sál hotelu Thermal ve stoje.

Až v sobotu převezme cenu z rukou Jiřího Bartošky, bude to skutečně zasloužená trofej. I když Jeremy dorazil z velkých hvězd jako poslední, své předchůdce dokonale zastínil.
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,760
22,240
29,400
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější