nahoru

Dopisy redakci: Podporujete další úpadek morálky!

Redakce Reflexu13. května 2013 • 09:53
dopisy
dopisy
• foto: 
profimedia.cz

Další várka milých i méně milých slov od našich čtenářů.

 

Článek: Jak nastavit soukromí na facebooku, když máte dvě přítelkyně?

 

Všem rádoby moralistům. Vyhledejte si na googlu význam pojmů sarkasmus a nadsázka a zkuste se trochu uvědomit. Feministkám chci sdělit, aby šly plakat jinam. Pokud se žena urazí kvůli něčemu podobnému, jako je tenhle článek, nejspíš chce mít doma domácího mazlíčka bez kouska ironie, nadhledu a zdravého humoru. Jestli mě budete mít za dalšího z idiotů, prosím, ale budu mluvit za nejednoho muže, když řeknu, že chlap uznává ženskou, která si ze sebe umí udělat srandu a chápe, že my chlapi opravdu nepovažujeme ženské za kus masa.

 

David Baroš

 

 

jste sráči! jenom v dnešní demoralizované době v našem demoralizovaném státě podporujete další úpadek morálky; a svobodné matky ať se jdou klouzat v tomto státě, že! kdybyste udělali něco pro tu morálku, když už jste to médium.

 

Pačessa Íra Kobyláková

 

 

Doufám, že v příštím čísle vyjde nějaké vtipné pokračování! Třeba na téma "jak utéct z hospody bez placení v deseti bodech", nebo "miláčku, jen si skočím pro cigarety!" a další legendární tipy a triky jak opustit rodinu, když už vám leze krkem. Jen tak dál! Fakt cool!

 

Lucie Štamfestová

 

 

Každopádně když už, tak já jsem třeba svobodný, nezadaný, skoronesportovní typ, dobrodruh a frikulín, nevěra je něco, co znám jen z Reflexu, a vlastně bych rád touto cestou našel někoho, kdo věří sám sobě, své intuici, tomu koho má rád a čte reflex...

 

Honza Vyvadil

 

 

 

Článek: Proč chce ministr Heger diskriminovat kuřáky?

 

Souhlasím, že každý chodí do hospody dobrovolně. Komu se tam nelíbí, ať tam nechodí. Pan Doležal by si měl ale více všímat kuřáků na veřejnosti. Tam otravují nekuřáky jak se jim zachce a tito se nemohou. bránit  A to nemluvím o tom hrozném nepořádku, který všude zanechávají. Nekuřáci snad májí právo pobývat v čistém a zdravém prostředí. Pan Doležal v tomto článku udělal z pana Hegra  soudruha. Asi bude něco pravdy na tom, že marihuana poškozuje mozek.

 

Muttwil...

 

 

Běžte si kouřit do pralesa. Každopádně říci, že mi chce někdo zakázat, abych si ničil zdraví - a nejen sobě, i druhým, nekuřák si často ve společnosti kuřáků jaksi nemůže vybrat nekuřáckou restauraci, pokud nechce být asociální - takový minipříklad, kterých by se dalo najít nespočet - a proto je socialista, může jenom přehnaně sebevědomý ignorant nebo hůř.

 

Martin Caha

 

 

Nerozumím tomu - jsem kuřák a nemám sebemenší problém respektovat zákaz kouření na veřejných prostranstvích.

 

 Co ale nechápu, proč by měl stát určovat kdo a kde může kouřit! Rozumím JxD v tom, že pravicová vláda (jak se ta naše snůška budižkničemů, zlodějů a lumpů -ráda prezentuje), by měla dbát především o svobodu a rozvoj podnikání. Takže ať si každý živnostník v pohostinství řekne, zda chce či nechce mít kuřácké/nekuřácké prostory. Jde o jeho business, jeho zákazníky, tak proč by mu do toho měl "kafrat" nějaký politik, který stejně zvedne svoji vypasenou tlustou pracku, pro cokoliv co mu přinese osobní prospěch, či nějakého toho kapříka, nebo aspoň krabici od vína....

 

Jan Kubatý

 

 

Článek: Zanícený palec: Otevřený dopis našemu nejvyššímu ústavnímu činiteli

 

 

Nedávno se mi jeden známý zmínil, jak mu jeho kamarád z ochrany prezidenta vypravoval, co toho náš slavný pan prezident vypije. Samozřejmě alkoholu. Čeho jiného....Je to vidět z jeho chůze a chování. Každý vnímavý a chytrý člověk to pozná. Proto ten zanícený palec. Na co jiného se vymluvit. To je síla. Já téměř nepiju. Myslím alkohol. Nedovedu si představit, kdybych přišel pod parou do práce. Dostal bych samozřejmě padáka. Jak jinak. Pan prezident je placený z našich peněz a vlastně my ho zaměstnáváme. Proč jej tedy nevyhodíme???? Zaměstnanec jako zaměstnanec. Co mu dát tak někdy dejchnout před lidem? Možná by to stálo za to!!! V práci přece nikdo nesmí pít. Kde to jsme a kam jsme se to dostali? 

 

Že nám vládne ožrala. Asi jsme si to udělali sami. Fandil jsem panu Klauzovi než začal blbnout a dovršil to amnestií. Taky pěkný svinstvo. Přál jsem si spícího a inteligentního prezidenta. Bohužel to nevyšlo a tak máme zase vykročeno na východ, kde chlastají všichni. Moc vám fandím a moc bych si přál, aby jste vašimi články otevřeli lidem oči. Hlavně na internetu, který navštěvuje velké množství lidí.

 

Muž 55let

 

 

Ono je zanícení a zanícení. Na jedné straně palec, na druhé straně zanícení pro zrušení rallye, vyšší daně, investiční pobídky, orientaci na východ, slivovici, bonmoty, vlastní všemocnost.... Jestli on není tak nějak zanícený celý...

 

 

Daniela Karjaginová Ernestova

 

 

Článek: Napůl tajný projev Miloše Zemana

 

 

Nesdílím váš obdiv k uměleckému i technickému provedení projevu prezidenta zemana v poslanecké sněmovně dne 7.5.tr. Pan prezident byl trapný, únavný a nepřesvědčivý. zdřímnutí ministra Schwarzenberga bylo pochopitelné - já bych, ač o pár let mladší u tak dutého projevu přímo spal a chrápal.

 

Přemysl Skála

 

Redakce Reflexu


Klíčová slova: rxrx, redakceDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,860
22,210
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější