V Koreji má talent bezdomovec | Reflex.cz
reklama
nahoru

V Koreji má talent bezdomovec

sod25. června 2011 • 08:00
V Koreji má talent bezdomovec
Simon Cowell (první zprava) coby porotce Britain’s Got Talent, soutěže, která mu zatím vydělala nejvíc peněz
• foto: 
Profimedia.cz

Má hlas jako zvon a příběh Olivera Twista. Dvaadvacetiletý Sung-bong Choi vzbudil mezinárodní senzaci, jeho vystoupení v pořadu Korea má talent jen na youtube vidělo na 7 milionů lidí z celého světa, sláva Susan Boylové vedle té jeho bledne.

reklama

Kluk v kostkované košili bez emocí na pódiu vypráví, jak v pěti letech utekl ze sirotčince… a „jak jej bili …a jak se mu stalo hodně špatných věcí“. Jak deset let bloumal po ulicích Jižní Korei, prodával žvýkačky a energy drinky, spal na schodech a veřejných záchodcích…

 

 

Svým zpěvem posléze rozplakal korejské „Habery a Zeťové“. Rozteskněné diváky dorazil tím, že se zpěvu začal věnovat poté, co v nočním klubu (kde opět prodával žvýkačky) viděl někoho zpívat na pódiu. Korejská televize ihned zavětřila příležitost – a aby byl dojem korejského „milionáře z chatrče“ dokonalý, po jistotu vystřihla pasáž, kde Sung-bong Choi vypráví, jak v současné době studuje na vysoké škole zpěv. Klidně si to mohla odpustit. Protože tenhle kluk s už tak dojemným příběhem má talent.

 

sod


Klíčová slova: korejecDiskuse ke článku

 

reklama
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější
Komentáře
reklama