nahoru
Alex & kněz

Sexuálně mě přitahují jenom starší ženy. Jak ale najít stálou partnerku, když jsou všechny vdané?

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek26. ledna 2012 • 10:00
American Pie
American Pie
• foto: 
Profimedia.cz

„Dobrý den, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, že mě sexuálně zajímají jenom starší zralé ženy. Je mi 24 let, měl jsem 41 sexuálních partnerek a jen dvě z nich byly mladší než 30 let. Já si prostě nemůžu pomoct, ale s těmi staršími zažívám extázi, o které bych si s těmi mladými mohl nechat jen zdát. Co když ale díky tomu nikdy nenajdu stálou přítelkyni, když ty starší jsou všechny vdané?“

 

Alex Doležalová
„Mládí by mělo začínat láskou k životu,“ napsal americký spisovatel John Erskine. A Vy podle všeho ve svém mladém věku život opravdu milujete. Užíváte si přízně starších zkušených žen, zdokonalujete se v sexuálních praktikách i v namlouvání, učíte se, jak jednat se ženami, aby byly spokojené a uspokojené, ve svých mladistvých eskapádách jednoduše poznáváte ženskou duši i ženské tělo.

 

A nejste jediný mladík, jenž na začátku své sexuální kariéry dává přednost starším ženám. S nimi totiž nemusíte nijak zdlouhavě randit, nemusíte je ukecávat, nemusíte se o ně nijak speciálně starat ani bát, nemusíte s nimi dělat kromě sexu nic. Navíc Vy jste zhruba na vrcholu svých sexuálních sil a ženy kolem třicítky jsou zase na vrcholu těch svých, přičemž ony si už umějí sex pořádně užívat, nestydí se zbytečně, mají perverzní choutky, jsou krásně uvolněné.

 

Proč tuhle reklamu na starší ženy píšu? Protože Vás chci přesvědčit, abyste se na své úzkostné obavy z budoucnosti úplně vykašlal. Za prvé, jste mladý, na navazování nějakého vážného vztahu máte dost času. Za druhé, věřte, že až se nasytíte zkušených žen a trošku vyzrajete (což může trvat klidně i deset let), začnete zjišťovat, že Vás začíná najednou lákat i nějaké to mladé tělíčko, že Vás začínají přitahovat pevná ňadra, malé zadečky a nevinná očka mladších dívek, až zjistíte, že těm mladším dívkám chcete všechno to, co jste se naučil od starších žen, sám ukázat.

 

A kdyby na Vás přece jen chuť na mladší holky nikdy nepřišla, nezoufejte. Když jsem Váš dnešní dotaz probírala s knězem Honzou, jakožto zkušený sociolog si jen povzdechl, že u Vás přece o nic nejde, protože přinejmenším polovina starších českých žen je dneska rozvedená. A jak napsal Jiří Suchý: „Čas letí jako spřežení, nad kterým práská bič. Člověk se párkrát ožení a hned je mládí pryč.“

ALEX DOLEŽALOVÁ

 

 

 

Jan Jandourek
Tak upřímně řečeno, čistě technicky, jestli nás nekoulíte, tak 41 sexuálních partnerek ve 24 letech je slušný výkon. Statisticky jaksi nadprůměr. Vzhledem k tomu, že běžný muž tvrdí, že jich měl za život tak dvanáct. A to ještě vynechám katolíky a to, že muži v průzkumech lžou a nadsazují. Taky by bylo zajímavé se podívat na to, co užitečného jste ještě v té době stihl. Ale bez ohledu na to, jestli Vám to věřím, nebo nevěřím, to beru jako neutrální informaci.

 

K věci samé: pokud muž, kterému je čtyřiadvacet, má zálibu v ženách nad 30 let, není na tom nic zvláštního a nenormálního. Upřímně řečeno, žena nad 30 let má všechno, co mají pánové rádi, po stránce fyzické i duševní, zatímco v nižších věkových hladinách to občas trochu kulhá. Bývají to dámy krásné a zároveň to nejsou telátka, ošklivě řečeno. Prostě o tom životě něco vědí a to je imponující.

 

Teď ale mluvíme o aktuální situaci. Z dlouhodobého hlediska by asi bylo dobré poněkud upřednostnit kvalitu před kvantitou. Nemyslím těch dam, jež mohou být na úrovni ve všech významech toho slova, ale pokud jde o kvalitu Vašich vztahů. V zásadě to není tak složité. Protože jste velmi mladý, dojdete za pár let do věku, kdy Vaše partnerky budou Vaše vrstevnice. Je otázka, jak to budete vnímat potom, ale to si musíte vyřešit.

 

Pokud se budete chtít ve svých 33 letech oženit s třiatřicetiletou slečnou, která je nezadaná, protože měla třeba několik let smůlu na nepoužitelného partnera, ale nedokázala vztah ukončit, třeba to dopadne. Existují případy, kdy měl muž starší ženu, než je on, a byl to dokonalý vztah. Známý autor detektivek Raymond Chandler měl ženu starší, než byl on sám. Když mu umřela, upil se žalem k smrti. Možná by se upil stejně, ale v tomto případě známe aspoň důvod. Nezanechávejte vší naděje, ještě nejsme v pekle. Na světě je asi tři a půl miliardy žen, a dokonce je žen více než mužů. Musíte se víc pídit.

JAN JANDOUREK

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek


Klíčová slova: rxrx, alexdolezalova, janjandourekDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,770
21,970
29,350
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější