nahoru
Alex & kněz

Mám už plné zuby randění. Chci dítě a je mi jedno, s kým to bude!

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek19. ledna 2012 • 06:00
Alex a kněz
Alex a kněz
• foto: 
Profimedia.cz

„Dobrý den, jsem svobodná, štíhlá, vypadám tak na osmadvacet (je mi 34 let) a mám už plné zuby randění, schůzek naslepo i nezávazného sexu. Chci dítě a už jsem ve stadiu, že je mi jedno, s kým to bude. Problém je, že žádný z milenců mi dítě udělat nechce, i když jim na rovinu říkám, že po nich za to nebudu nic chtít, že jim to i podepíšu. Trestají mě za to, že jsem úspěšná? Kdybych byla prodavačka, mám tři haranty na krku a svatý klid. Co dělám špatně? S. M.“

 

Alex Doležalová
„Muž je pro ženu pouze prostředkem, důvodem je vždy dítě,“ odhalil velmi bystře už machistický filozof Friedrich Nietzsche. A bohužel, i přes všechen pokrok a všudypřítomnou ženskou emancipaci jsou to pořád obyčejné mužské spermie, co ženy ke zplození dítěte potřebují a o co si musí mužům poníženě říkat.

 

A Vy si asi o spermie říkáte nějakým hodně špatným způsobem. Možná muže o spermie málo prosíte, možná se při tom tváříte moc namachrovaně, a tudíž Vám muži své spermie nechtějí dát na truc, možná děláte špatně hlavně to, že se mužů vůbec ptáte.

 

Jste emancipovaná, tak byste si měla uvědomit, že si spermie můžete vzít bez optání a bez poníženého dožadování. A jak se to dělá? Velice jednoduše. Žádného muže už se na spermie ani dítě neptejte, přestaňte užívat hormonální antikoncepci a při souloži muže při jeho orgasmu přidržte pevně za zadek, aby z Vás nemohl ven a aby tak ani jedna jeho spermie neskončila zbytečně na prostěradle. Takto to pro jistotu opakujte v průběhu celého menstruačního cyklu s různými muži, a pokud jste zdravá, měla by brzy jedna z těch ulovených spermií padnout na Vaše úrodné vajíčko.

 

A že byste chtěla být prodavačka s třemi dětmi na krku, to se mi nechce příliš věřit. Kdybyste to tak skutečně chtěla, tak byste prodavačkou s hromadou dětí už dávno byla. Ale máte pravdu, muži mnohem ochotněji dělají děti neemancipovaným ženám než úspěšným ženám s kariérou. Muži totiž dobře vědí, že když udělají dítě skromné neemancipované ženě, budou mít doživotně klid, protože jejich skromná žena jim z vděku bude po zbytek života prát, uklízet, vařit a žehlit. No sama uznejte, proč by třeba Vám muži to dítě dělali, když by z toho žádný domácí servis stejně neměli.

 

Takže neklesejte na mysli, na prvního muže, jehož potkáte, zakulte očima, hrábněte si do vlasů a našpulte pusinku, aby si Vás co nejrychleji odvedl do nejbližší postele. Jo, a pokud Vaši milenci budou chtít za každou cenu použít kondom, tak se ho vždy nějak nenápadně pokuste poškodit třeba nehtem nebo špendlíkem, případně milencům nabídněte vlastní kondomy, které jste už předem pořádně propíchla. Prostě se nedejte a na svém oplodnění vlastními silami poctivě pracujte.

ALEX DOLEŽALOVÁ

 

 

 

Jan Jandourek
Pokud je Vám jedno, s kým budete mít dítě, bylo by nejlepší, kdybyste žádné dítě neměla. Dítě není hračka pro Vaše uspokojení. Budete potřebovat čtvrt století na to, aby se Vaše dítě mohlo osamostatnit, a bez muže to budete dělat těžko.

 

Používáte výraz milenci. To je něco, co já nesnáším, a takové označení je zřejmě výsledek jazykové nákazy z bulváru. Za starých dobrých časů se říkalo přítel. Milenec by to byl v případě, že máte legálního partnera a kromě něj ještě jiného, to by pak byl milenec. Milenec je na sex, přítel na vztah a sex a další věci. Ale budiž. Prostě s milencem si nikdy žádné dítě nepořizujte a ani se moc nedivte, že Vám ho nechtějí vyrobit. Budete pak na všechno sama, a ještě Vaše dítko podědí nějakou podezřelou genetickou výbavu.

 

Pokud chcete dítě a netrpět víc, než je nutno, potřebujete manžela nebo přítele. Jsou na světě muži, co chtějí děti, byť mýtus říká často opak. Musíte si najít takového nebo buď nebudete mít své vytoužené bejby, nebo ho budete mít a budete vyčerpaná a nešťastná. Určitě se zas někdo ozve, že dávám katolické rady, že je dobré do 35 let otěhotnět a s nějakým hodným klukem atd. No ano. Přesně to bych vám doporučoval.

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek


Klíčová slova: rxrx, janjandourek, alexdolezalovaDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,660
21,850
29,270
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější